buffer right
buffer right
ברוך הבא, אורח
שם משתמש: סיסמא: זכור אותי
  • עמוד:
  • 1

דיון: בעיות תחושה

בעיות תחושה לפני 3 שבועות 4 ימים #13994

שלום רב
אני בן 26 בריא בד"כ סובל מזה כשלושה חודשים מתחושות שונות בפנים זה התחיל בתחושה של הירדמות באזור הלחי השמאלי צמוד לשפה אושפזתי בשיבא לבירור, הבדיקות תקינות CT MRI נייס בדיקות דם הכל תקין כולל בדיקות נוירולוגיות פיזיות
לאחר כמה ימים חשתי תחושה שונה בפנים בפרט בלחי הימנית תחושה של תפיסה כזאת כל הזמן כאילו משהו שם תפוס כל הזמן חווה שם תחושתיות יתר לאחרונה ולאחרונה אף טשטוש קלוש בראי' בעין ימין, כמו"כ יש נימולים וזרמים במקומות שונים בפנים בעיקר צמוד לאף משני הצדדים
הייתי אצל רפא עיניים עקב ראי' מטושטשת והוא טוען שלא רואה בעיה נוירולוגית ואני פשוט צריך משקף כי יש לי מספר
הייתי אצל נוירולוג לפני למעלה מחודשיים והוא זלזל בכל זה וטען שאין כלום במיוחד שכמה ימים קודם עשיתי MRI ויצא תקין לחלוטין
לאחרונה אני מרגיש מדי פעם גם עיקצוצים בברך רציתי לשמוע שאין לי מה לחשוש ושזה לא טרשת ח"ו
הנהלת האתר ביטלה גישת כתיבה ציבורית.

בעיות תחושה לפני 2 שבועות 4 ימים #14000

שלום,
הפרעות תחושה כמו שאתה מתאר שבאות והולכות שכיחות יחסית, וככל הנראה הן תוצאה של רגישות יתר כזו או אחרת של העצבים, ולא בהכרח מעידות על קיום מחלה נוירולוגית. בכל אופן, עברת בירור מקיף, כולל בדיקות MRI וגם נבדקת על ידי נוירולוג, כך שנראה שבמקרה שלך אין סיבה לדאגה.
בברכה
ד"ר רון דבי
נוירולוג
המשתמש(ים) הבא(ים) אומרים לך תודה: אברהם

בעיות תחושה לפני 2 שבועות 3 ימים #14005

ראשית כל אני מאוד מודה לך על התשובה
שנית רציתי להעיר שהתחושה שאני סובל ממנה כעת היא מתמשכת כבר למעלה משלושה חודשים [תחושה של תפיסה בלחי ימין מתחת עין ימין ולמטה כולל נימולים מדי פעם בעוד מקומות בפנים ותחושה של תפיסה מדי פעם בשפה התחתונה
יש ליין שתחשות אלו התחילו לאחר כמה ימים מבדיקת האם אר אי שעשיתי עקב בעית ההירדמות שהיתה באזור הלחי השמאלי
אני רוצה להיות בטוח שיש לנו אינדיקציה נכונה מהאם אר אי למרות שהוא היה מספר ימים קודם שהתחילו תחושות אלו
כמו"כ עקב כך שאני חרד למצבי אני שמתי לב בימים האחרונים לתחושות שונות בכפות הרגלים לא משהו דרמטי אבל פחות תחושה של קור וחום כשאני הולך יחף על הבלטות ואולי גם סוג של גמישות מסוימת בעור שלא היתה ואולי גם תחושה של חמימות מדי פעם אבל אני לא יודע אם זה משהו כ"כ חריג
אודה לך מאוד הרבה פעמים תשובות של מומחה בפורום יכול להרגיע בן אדם ברגע אחד כל הכבוד

בעיות תחושה לפני 2 שבועות 1 יום #14006

שלום
אילו הייתה בעיה מוחית שגורמת להפרעת התחושה היו רואים באמ.אר.איי גם אם נעשה כמה ימים לפני.מצב של הפרעות תחושה מתמשכות, שבאות וחולפות ומערבות חלקים שוניםפ בגוף זה מצב ידוע, שאינו מעיד בהכרח על מחלה נויורלוגית. מה גם שעברת בירור. לפי התיאור שלך וגם ממצאי הבדיקות לא נראה שיש סיבה לחשש. אם אתה עדיין חרד, תוכל לפנות שוב לנוירולוג שלך.
בברכה
ד"ר רון דבי
המשתמש(ים) הבא(ים) אומרים לך תודה: אברהם
  • עמוד:
  • 1
זמן יצירת העמוד: 0.311 שניות
לפרטים נוספים או לשאלות הנכם מוזמנים להיכנס לפורום נוירולוגיה

ייעוץ ע"י ד"ר רון דבי מזכה בהחזר כספי ע"י הביטוחים המשלימים של כל קופות החולים (כללית מושלם, מאוחדת עדיף ושיא, לאומית זהב) וביטוחי בריאות פרטיים.
(בהתאם לתקנון הגופים המבטחים)
מנהל ועורך רפואי- ד"ר רון דבי, מומחה לנוירולוגיה ולמחלות עצבים ושרירים
 הרצליה מדיקל סנטר רח' מדינת היהודים 89 הרצליה טל:09-9592555, פקס: 0732599099

כל הזכויות שמורות לד"ר רון דבי נוירולוג, מומחה לנוירולוגיה