buffer right
buffer right
ברוך הבא, אורח
שם משתמש: סיסמא: זכור אותי
  • עמוד:
  • 1

דיון: לכבוד ד"ר רון דבי

לכבוד ד"ר רון דבי לפני 3 שבועות 3 ימים #12161

• גבי
  • גבי's Avatar
שלום ד"ר רון דבי היקר שמי גבי אשמח לתגובה בנושא
עברתי ביופסיית עור והתגלה אצלי נוירופתיה של הסיבים הדקים ירידה בינונית
הנוירופתיה מתבטא אצלי בשריפות תחושה של דריכה על מסמרים נימולים רבים תמידים בלילות רדימות של הרגליים וקפיצות שרירים בלתי רצויות כולל קשיי הליכה קושי בהחזקת עט לכתיבה וקשיים מוטריים ותחושתיים נפילות לעיתים קרובות סחחרורות כיווץ שרירים תמידי צוואר וכל בסיס הגולגולת בנוסף בזמנים התקפים קשים אני חש מעין שיתוק כאילו הגוף מנותק חשוב לומר שאני סובל בנוסף לפיברומלאגיה קשה מאווד אך ברצוני לברר בנושא הsmall fiber נוירופתי
טופלתי בתרופות שמיועדות גם לפיברו וגם לנוירופתייה ללא הצלחה כגון
ליריקה סימבלטה אלטרואלט אסיבל ויפקס איקסל דאפלאפט טרמדקס זלאדיאר רומוטיב אתופאן ארקוקסיה ורוקסט יש לי ברקע אישור לקנאביס רפואי עקב הפיברומלאגיה ולנוירופתיה האם זה עוזר לנוירופתיה גם? חשוב לומר שעברתי אצל המון נוירוליגם שביכלל לא הבינו אותי ולא ידעו מה לעשות אותי טופלתי אצל ד"ר שניידר יוסף ד"ר אירנה ארטמן ד"ר אמנון מוסק שלא הטיבו כלל ולא ראו את מכלול בעיותיי כרכע מטופל של פר"ופ גלעד רונית שגם היא לא יודעת מה לעשות הציעה לי תרופה גאבמפנטין אך אמרה שלא יעזור כי ניסיתי כבר המון ואולי הקנאביס יעזור
בנוסף ד"ר דבי יש לי תור אלייך במרץ 2019 בוולפסון אךך אני לא יכול לשרוד אפילו יום אחד בלי לצעוק מכאבים אני אשמח אם אולי תרזרז לי תתור אני סובל אין לי כל דקה ודקה אנא ממך אשנח שתראה אותיי במהרה .אפילו הכרה אפילו במוסדות השונותאין לי אני בחוסר תפקודי מלא אנא ממך אשמח לתגובה ואולי לשיחה תודה רופא יקר המייל שלי לשיחה ממך ד"ר This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
עריכה אחרונה: לפני 3 שבועות 3 ימים  ע''י גבי. סיבה: שגיאההה
הנהלת האתר ביטלה גישת כתיבה ציבורית.

לכבוד ד"ר רון דבי לפני 3 שבועות 1 יום #12168

שלום,
לעיתים קרובות קיימת חפיפה בין פיברומיאלגיה ונוירופתיה של הסיבים הקטנים. רוב התרופות טובות לשני המצבים. קנאביס אמור לעזור. אולי אתה צריך להעלות את מינון הקנאביס. כמובן שפעילות גופנית, הידרותרפיה, רפואה משלימה גם עוזרים.
כל טוב
ד"ר רון דבי
נוירולוג

לכבוד ד"ר רון דבי לפני 3 שבועות 1 יום #12174

• גבי
  • גבי's Avatar
אני מושבת למיטה רוב הימים אינני פעיל בחוסר תפקודי קשה מאווד כלל האם יש אפשרות לקדם את התור במרפאה שלך וולפסון בבקשה אני פשוט מיואש מהכל רופאים מטפלים ומסודות שאינן מכירות בי כנכה למרות מגוון רחב של מחלות קשות שמשביתות אותיי אנא ממך האם יש אפשרות לקדם את התור

לכבוד ד"ר רון דבי לפני 3 שבועות 1 יום #12176

היית כבר אצל הרבה נוירולוגים טובים ורופאים מצויינים מתחומים אחרים, כך שספק אם בקורך בוולפסון יגרום למהפך במצבך. יש שלב שהאדם צריך לעזור לעצמו.
כל טוב
  • עמוד:
  • 1
זמן יצירת העמוד: 0.389 שניות
לפרטים נוספים או לשאלות הנכם מוזמנים להיכנס לפורום נוירולוגיה

ייעוץ ע"י ד"ר רון דבי מזכה בהחזר כספי ע"י הביטוחים המשלימים של כל קופות החולים (כללית מושלם, מאוחדת עדיף ושיא, לאומית זהב) וביטוחי בריאות פרטיים.
(בהתאם לתקנון הגופים המבטחים)
מנהל ועורך רפואי- ד"ר רון דבי, מומחה לנוירולוגיה ולמחלות עצבים ושרירים
  מרפאת מומחים Top Medical רח' מדינת היהודים 89 הרצליה טל:09-9509697, פקס: 0732599099

כל הזכויות שמורות לד"ר רון דבי נוירולוג, מומחה לנוירולוגיה