buffer right
buffer right
ברוך הבא, אורח
שם משתמש: סיסמא: זכור אותי
  • עמוד:
  • 1

דיון: כאבים והירדמות צד

כאבים והירדמות צד לפני 1 חודש 1 שבוע #12077

שלום רב , אני בת 32 כ9 חודשים לאחר לידה ,בריאה בדכ .ללא שימוש בגלולות
מזה כחודש עבר מאז תקף אותי פתאום בהפתעה גמורה באמצע הלילה כאב חד בצוואר הפנימי בעומק שליד בלוטת התריס ואיתו כאב מתוך בלוטת לימפה הקדמית לתנוך האוזן..בנוסף לכאב באוזן עצמה הירדמות מלאה שלה וכאב בתעלה שבין האוזן לשריר הסטרנוקלאידומאסטואיד
בנוסף לכל אלו חשתי הירדמות של הפנים באותו צד ראייה כפולה וחולשה בפתיחה של העין באותו צד וכן הירדמות של היד והרגל באותו הצד .. 
פניתי למיון בחשד לאירוע מוחי שם ביצעו ct angio מוחי וmri מוחי ללא ממצאים פתולוגיים.. שוחררתי לאחר יומיים אשפוז ללא אבחנה ..
עשיתי אלקטיבית לאחר יומיים mri צוואר שגם הוא נמצא תקין לחלוטין 
עדיין ההירדמויות החולשת צד וכל אלו הביאו אותי למיון שוב ,שם נבדקתי על ידי פנימאי ,אף אוזן גרון וניורולוג .. ללא ממצאים פתולוגיים
אציין כי בנוסף ביצעתי u/s צוואר ובו נתגלו באותו הצד בלוטות לימפה מאד קטנות בגודלן הכללי אך מוגדולת ..אציין כי במישוש אני בהחלט מרגישה אותן וכי הן כואבות לי 
לאחר כל אלו ללא ממצאים אני כבר חסרת אונים .
שללו מיד בל פלסי וגם אני לא יודעת למה,
לא קיבלתי טיפול נגד משהו ויראלי ,פרזיטי או כל דבר שיכול להעיד ולהסביר את התופעות הללו ..
אני סובלת בעיקר בשעה בה אני שוכבת פרקדן על הגב מחמירים בהחלט תחושות ההירדמות ואף אני קמה מתוך הכאב הזה ..
ביום יום אני לא מרגישה את האוזן היא ממש רדומה והלימפות שלה מוגדלות כמו כן אני מרגישה שאני רואה בעין הקרובה לאוזן זו שבאותו הצד כפול ומטושטש 
ותחושה כאילו השפה נמשכת כלפי האוזן .
מציינת שוב כי ההחמרה היא בעיקר בלילה והכל התחיל פתאום בלילה גם כן!
אני בטוחה שפוספס כאן משהו ..אני לא בלחץ ואין עלי שום קושי מיוחד בימים אלו ולכן אני לא מקבלת שמדובר בתופעה מתוך לחץ להיפך טוב לי בחיי כרגע
ממש אשמח לכל קול שינחה אותי .
נמאס לי שאוזן שלי רדומה התחושה כאילו היא פקוקה ,העין שממש רואה מטושטש הדפה שכאילו נמשכת לכיוון והבלוטת לימפה שמשגעת אותי מכאב בקדמת האוזן התחתונה .
שלא נדבר על ההירדמות של היד והרגל בלילה
בתודה מראש סיגל
הנהלת האתר ביטלה גישת כתיבה ציבורית.

כאבים והירדמות צד לפני 1 חודש 1 שבוע #12083

שלום
הסתמנות לא טיפוסית. זה שהבדיקות תקינות זה כמובן מצויין, כי זה שולל בעיות בכלי הדם המוחיים, אירוע מוחי, מצבים כמו טרשת וכו'. בכל אופן, האיזור של האוזן ושריר הסטרנוקליאומסטואיד מעוצבבים על ידי עצבים שיוצאים מחוט השדרה הצווארי, אז אולי כדאי שתבצעי MRI של עמוד השדרה הצווארי ואיזור הצוואר על מנת להדגים את חוט השדרה ואת הרקמות הרכות בצוואר. תתייעצי בעניין אם הנוירולוגים שמטפלים בך.
בברכה
ד"ר רון דבי

כאבים והירדמות צד לפני 1 חודש 6 ימים #12114

עשיתי mri צוואר שיצא תקין אך ללא רקמות רכות .. כמו שציינתי רק באוחטרסאונד היו ממצאים
האם אול לבקש זאת מהרופא ניורולוג ??
מה לגבי העין הטשטוש ראייה ממש מפריע לי בשגרה אולי רופא עיניים
ממש כבר מיואשת
תודה מראש

כאבים והירדמות צד לפני 1 חודש 5 ימים #12119

את יכולה להתייעץ עם הרופא שלך בעניין.
עקב הטשטוש בעין כדאי כמובן שתפני לרופא עיניים.
בברכה
ד"ר רון דבי
נוירולוג
  • עמוד:
  • 1
זמן יצירת העמוד: 0.320 שניות
לפרטים נוספים או לשאלות הנכם מוזמנים להיכנס לפורום נוירולוגיה

ייעוץ ע"י ד"ר רון דבי מזכה בהחזר כספי ע"י הביטוחים המשלימים של כל קופות החולים (כללית מושלם, מאוחדת עדיף ושיא, לאומית זהב) וביטוחי בריאות פרטיים.
(בהתאם לתקנון הגופים המבטחים)
מנהל ועורך רפואי- ד"ר רון דבי, מומחה לנוירולוגיה ולמחלות עצבים ושרירים
  מרפאת מומחים Top Medical רח' מדינת היהודים 89 הרצליה טל:09-9509697, פקס: 0732599099

כל הזכויות שמורות לד"ר רון דבי נוירולוג, מומחה לנוירולוגיה