buffer right
buffer right
ברוך הבא, אורח
שם משתמש: סיסמא: זכור אותי
  • עמוד:
  • 1

דיון: ד"ר שלום - בעיה נוירולוגית (?) דחוף

ד"ר שלום - בעיה נוירולוגית (?) דחוף לפני 3 חדשים 2 שבועות #11860

ד"ר שלום, בת 36 כמעט - בריאה בדרך כלל.
לפני כ 12 שנים ניתוח דיסקוטומי צווארי בגובה c5c6. בחודשיים האחרונים, קפיצות שריר בכף היד - בעיקר מימין, המלווה בירידה בצחושה בעיקר מימין, כאבי צוואר, שכמות וידיים וכולל נימול ונפיחות כף יד (בעיקר מימין). בדיקות mri עמ"ש צווארי הדגימה בלט דיסק קל בגובה c6c7 וכן קרע באנולוס.
הנוירוכירוג המליץ לי על מנוחה מלאה מכל פעילות (כולל עבודה על אף שעבודתי אינה פיזית) למשך חודשיים, פיזיוטרפיה עדינה לצוואר וכן מרפאת כאב - וזאת במטרה למנוע ניתוח...
לעבוד המשכתי כרגיל ולאחר מ"ס ימים החלו כאבי ראש קשים מאחור המלווים בכאבי צוואר (משהו שלא מוכר לי מלפני הניתוח בניגוד לייתר הכאבים). לאחר 3 ימים בהם הכאבים לוו בבחילות קשות והוחמרו פניתי למיון ואושפזתי במחלקת עמ"ש כשבוע. (שוחררתי אמש) במהלך האשפוז הותחל טיפול 3 ימים בסטרואידים על מנת להוריד את הבצקת מאזור הצוואר, וכן מורפיום לכאב. לציין כי קודם לכן הייתי נקייה מתרופות - אפילו לא אדוויל...
במהלך האשפוז חלה החמרה בכאבי הראש באופן משמעותי, היו לי לסירוגין נימול בפנים מצד ימין וכן ירידה בתחושה מימין וכאבי ראש קשים שלעיתים התבטאו בקושי רב בראייה - גם כן בעיקר מימין.
עם שחרורי אמש, אני מרגישה גרוע הרבה יותר - לא אוכלת כבר 6 ימים (כניראה בשל התרופות), גרד בפנים ובעיקר כאבים קשים כולל כאבי ראש ובחילות והבא נשכח את הנימול בצד ימין בפנים - בהחלט יכול להיות שהכל זה מהתרופות כי איני רגילה אבל אשמח לחוו"ד המקצועית בבקשה כי אני ממש סובלת. מבית החולים שוחחרתי בהמלצה לייעוץ נוירולוג בדחיפות, פיזיוטרפיה, משככי כאב, מנוחה מוחלטת וכן לשקול ניתוח נוסף בצוואר - האם הכל קשור בצוואר...? האם תוכל לכוון אותי ולו במעט בבקשה? אגב, שמך עולה רבות כרופאים המומלצים בתחום הנוירולוגיה ועל כן אשמח לדעת באם הינך מקבל חברי מכבי (באם יש הסכם) או בפרטי - וכיצד. לא יודעת באם רלוונטי....יש לי אח קרבה ראשונית עם אפילפסיה (ביקשו שאציין זאת אז מציינת). המון תודה ד"ר וסליחה על הפנייה הארוכה.... שבוע מבורך - לינדה!
הנהלת האתר ביטלה גישת כתיבה ציבורית.

ד"ר שלום - בעיה נוירולוגית (?) דחוף לפני 3 חדשים 2 שבועות #11866

שלום
יתכן שחלק מהסימפטומים מקורם בפריצת הדיסק הצווארי,בפרט הפרעת התחושה ביד וכאבי הראש האחוריים. הרדימות בפנים לא סביר שקשורה לגב, אולי תגובה לתרופות וכו' או כתוצאה ממתח. לגבי ניתוח נוסף בצוואר, צריכה להיות לכך סיבה טובה, מה שספק אם זה המצב שלך. בנוגע למכבי, עד לאחרונה מכבי השתתפה בהחזר במסגרת מכבי מגן. עקב צמצומים במכבי הם הוציאו מהרשימות שלהם הרבה רופאים מובילים, וזאת על מנת לחסוך כסף, כך שביטוח מגן של מכבי בנוגע לייעוצים, הוא למעשה כמו קופת חולים. הבעיה היא רק עם מכבי, כל שאר הקופות והביטוחים המשלימים משתתפים. אבל את יכולה לבדוק עם מכבי, פציאנטים אמרו לי שקבלו החזר, אבל כנראה צריך ללחוץ עליהם (הם יודעים שהם מקפחים שלא בצדק את המבוטחים שלהם שמשלמים ממיטב כספם).
כל טוב
ד"ר רון דבי
נוירולוג
הנהלת האתר ביטלה גישת כתיבה ציבורית.
  • עמוד:
  • 1
זמן יצירת העמוד: 0.149 שניות
לפרטים נוספים או לשאלות הנכם מוזמנים להיכנס לפורום נוירולוגיה

ייעוץ ע"י ד"ר רון דבי מזכה בהחזר כספי ע"י הביטוחים המשלימים של כל קופות החולים (כללית מושלם, מאוחדת עדיף ושיא, לאומית זהב) וביטוחי בריאות פרטיים.
(בהתאם לתקנון הגופים המבטחים)
מנהל ועורך רפואי- ד"ר רון דבי, מומחה לנוירולוגיה ולמחלות עצבים ושרירים
  מרפאת מומחים Top Medical רח' מדינת היהודים 89 הרצליה טל:09-9509697, פקס: 0732599099

כל הזכויות שמורות לד"ר רון דבי נוירולוג, מומחה לנוירולוגיה