buffer right
buffer right
ברוך הבא, אורח
שם משתמש: סיסמא: זכור אותי
  • עמוד:
  • 1

דיון: טיקים

טיקים לפני 4 חדשים 2 שבועות #11531

שלום רב ,
הבן זוג שלי כרגע בכלא ובזמן שהוא שם הוא התחיל לקחת רסיטל ,
הוא לקח את התרופה במשך תקופה ארוכה וביום אחד פשוט הפסיק בבום .
מאז שהוא הפסיק את הטיפול ברסיטל התחילו להופיע טיקים בפה
בגלל שהוא בכלא אין באפשרותו להגיע לבדיקה אצל נוירולוג אך הטיקים מפריעים לו באופן משמעותי
במהלך היום והוא מתחנן לטיפול .
האם יש לך המלצה מה הוא יכול לעשות כדי לטפל או להקל על הטיקים ?
האם יש קשר בין הפסקת התרופה לבין הטיקים שהופיעו ?
תודה רבה .
הנהלת האתר ביטלה גישת כתיבה ציבורית.

טיקים לפני 4 חדשים 2 שבועות #11534

שלום
מאחר שהטיקים הופיעו מיד לאחר הפסקת הרסיטל, ומאחר שהרסיטל היא תרופה מרגיעה שיכולה לעזור לטיקים, הייתי מציע שיתחיל שוב לקחת רסיטל עד שיראה נוירולוג.
בברכה
ד"ר רון דבי
נוירולוג
הנהלת האתר ביטלה גישת כתיבה ציבורית.
  • עמוד:
  • 1
זמן יצירת העמוד: 0.135 שניות
לפרטים נוספים או לשאלות הנכם מוזמנים להיכנס לפורום נוירולוגיה

ייעוץ ע"י ד"ר רון דבי מזכה בהחזר כספי ע"י הביטוחים המשלימים של כל קופות החולים (כללית מושלם, מאוחדת עדיף ושיא, לאומית זהב) וביטוחי בריאות פרטיים.
(בהתאם לתקנון הגופים המבטחים)
מנהל ועורך רפואי- ד"ר רון דבי, מומחה לנוירולוגיה ולמחלות עצבים ושרירים
  מרפאת מומחים Top Medical רח' מדינת היהודים 89 הרצליה טל:09-9509697, פקס: 0732599099

כל הזכויות שמורות לד"ר רון דבי נוירולוג, מומחה לנוירולוגיה